
“Samen bouwen aan events die talent binden en merken laten leven”
18 september 2025Colorclub uit Gent neemt tribe.Experience over, het bureau dat in 2022 werd opgericht door Denis De Wagheneire en zich toelegt op inspirerende, verbindende bedrijfsevents en incentives in binnen- en buitenland. Met deze stap groeit Colorclub verder uit tot een all-in event- en communicatiepartner voor bedrijven die meer uit hun merk willen halen.
Michiel Vanderheyden (Colorclub): “Events zijn een hefboom om cultuur te versterken en mensen te engageren. Met tribe.Experience halen we extra slagkracht en bewezen expertise in huis.”
Elk groeibedrijf wil talent aantrekken en houden. Medewerkers écht verbinden met elkaar én met de organisatie is daarbij de uitdaging. Precies daarin blinkt tribe.experience uit, met experiences die blijvende impact creëren binnen organisaties. Denis De Wagheneire: “Te vaak blijven interne events losstaande momenten. Met een doordachte visie maak je net wél het verschil in bedrijfscultuur. Wij vertrekken altijd van concepten die aansluiten bij missie en waarden en die ambassadeurschap versterken.”
Een groep met 4 divisies
Van family days en staff parties tot incentives, teambuildings en coachingsessies: de expertise van tribe.Experience wordt voortaan ondergebracht bij Colorclub. “De merknaam tribe.Experience verdwijnt, maar hun soft-HR-aanpak wordt binnen de volledige structuur van de groep doorgetrokken,” zegt Michiel Vanderheyden.
Colorclub, met thuisbasis in de Planet Group arena in Gent, telt voortaan 20 medewerkers en vier divisies: Events, Communication, Incentives en Expo. Barbara Stevens (Director Strategy) verduidelijkt : “We zijn geëvolueerd naar een one-stop shop: niet alleen events, maar ook een visueel én contentgedreven verhaal dat klopt met het DNA van onze klanten. De expertise van tribe.Experience versterkt onze propositie en helpt organisaties aantoonbaar het verschil te maken. Of het nu gaat om een personeelsevent, een stand op een jobbeurs, employer-brandingcampagne, loyaltyprogramma of buitenlandse incentive: de ervaring van Denis en zijn team vergroot het effect.”
Engage, inspire, connect.
Denis De Wagheneire wordt medepartner van Colorclub, samen met Michiel Vanderheyden, Sofie Aelterman, Barbara Stevens en Mike De Smet. Hij brengt zijn team mee en integreert de employee-engagementexpertise in de groep. “Vanuit het Moment Marketing-model koppelen we events aan missie en visie en vertalen we dat naar trajecten die mensen en merken dichter bij elkaar brengen, zowel in HR als in sales en marketing. Events vormen daarbij de katalysator voor memorabele momenten en een onmisbare bouwsteen in onze aanpak. Met bijna dertig jaar ervaring excelleert Colorclub precies daarin”, besluit Michiel Vanderheyden.