Om half acht werden de genodigden (het personeel met partner) opgewacht door de Harley's Angels, die hen naar de cocktailruimte brachten op de ondergrondse parking van het Coca Cola gebouw.
In lijn met het thema was de parking getooid met nadarhekken en halve tonnen op paletten gezet, gevuld met drankjes in ijs. Het catering team was op zijn beurt gehuld in oranje overalls. Cocktails op basis van kiwi en aardbei werden opgediend in flesjes op schalen die groen, paars en roze waren verlicht. Ook waren overal vintage koelkasten opgesteld om de genodigden te laven.
Vervolgens werden de gasten door de Harley's Angels ‘aangemoedigd' om zich naar de grote hal te begeven, waar de ruimte voor het diner zich bevond en waar ze onder het grote lawaai van slaginstrumenten werden ontvangen.
Om 22 uur werd het einde van het diner opnieuw door het slagwerk afgekondigd, om vervolgens Alyssa en haar Girls aan te kondigen die, gekleed in hun rode ensembles de zaal kwamen opwarmen in aanloop naar de dansavond, die tot in de vroege uurtjes voort duurde.
Meer informatie vindt u op onze website: www.eventives.com



Initiatief, creativiteit, openheid van geest, samenwerking binnen een team… Een activiteit die testen, briefing en actie combineert voor een buitengewone teambuilding in de zeer speciale sfeer van Tour en Taxis.
Tussen labyrinten, gecodeerde boodschappen, strategieën en hersenbrekers door, biedt de Coaching Box de deelnemers de kans om te leren hoe ze zich bewust kunnen worden van de noodzakelijke waarden voor het goed functioneren van een efficiënt team. Elke test wordt gevolgd door een debriefing waarbij de gelegenheid wordt geboden om iets over zichzelf te leren en om de anderen beter te leren kennen voor een betere kwaliteit van het bedrijfsleven.