Eventnews.be by Experience Magazine

U bent hier: Home
dinsdag, 16 november 2010 19:51

A-capellagroep D-Base lanceert nieuwe cd voor uitverkochte zaal

D-Base, de leukste a capella herengroep van Vlaanderen, lanceerde op 13 november in Beerse haar nieuwe cd, onder de naam Under Control. Voor een uitverkocht cultureel centrum brachten de 6 zangers een staaltje van hun – vaak met een vette knipoog - a capella gezongen uitvoeringen van bekende nummers.

Niemand minder dan Tijl Corremans, zanger en producer van Voice Male, was de producer van de nieuwe cd van D-Base. De nummers die de geestige heren op de nieuwe cd inzongen ontbraken uiteraard niet: Don't you, I Wish, Iedereen is van de wereld, Ik wil je, Living la vida loca, Plainotfancy, Skandal, Uninvited en 2 medleys met enerzijds nummers van Bruce Springsteen en anderzijds bekende discohits. Stuk voor stuk nummers waarbij de zangers zich volledig konden uitleven met als resultaat boeiende en verrassend volwassen vertolkingen.

Twee jaar na de start van D-base in 2003 brachten ze hun eerste cd uit onder de naam 'In the Meantime'. Deze werd na uitverkoop nog eens geperst en is dus nog steeds verkrijgbaar, na elk optreden of via de website van D-Base. Het feit dat Lee Towers hen dit jaar persoonlijk contacteerde na het beluisteren van deze cd, zegt voldoende over de kwaliteit van dit sextet én de eerste cd. Maar na meer dan 200 live optredens werd het tijd om ook de nieuwste nummers uit hun repertoire op cd uit te brengen, en dit werd op de juiste wijze gevierd, met niet minder dan 350 fans in een uitverkocht Cultureel Centrum 't Heilaar te Beerse.

D-Base staat voor een deugdelijke avond met tenoren, baritons, bassen, een contra-tenor en een vocaal percussionist die een avondvullend programma brengen vol hemelse slows en verduiveld pittige rock, de perfecte mix tussen licht gevleugelde melodieën en "ver-assend" vurige meezingers. Het repertoire bestaat uit swingende pop-arrangementen van veelal bekende hits, waaronder 'Nothing else matters', 'I'm a Scatman', 'I Got the music in me' en nog vele vele andere bekende nummers.

D-Base treedt op voor bedrijven, culturele centra, privé-feesten of kleine festivals en past steevast naar de klant gerichte humor in. Ambiance verzekerd dus.

Meer info en boekingen via het boekingskantoor www.atomik-artists.be

Laatst aangepast op donderdag, 18 november 2010 16:00