Eventnews.be by Experience Magazine

U bent hier: Home
dinsdag, 21 februari 2012 14:49

COCOMO als congresorganisator

Enthousiaste deelnemers dankzij unieke Discovery Sessions

Het tweedaags congres op 7 en 8 december 2011 van het multimediale CxO Leadership Forum was een groot succes. Managers en ondernemers beleefden twee hoogdagen in Château Du Lac in Genval.

Nog nooit zorgde een managementcongres in België voor zoveel kennisuitwisseling en interactie. En dat is wat telt in deze oppervlakkige tijden. Een duurzame ervaring beleven!

'Sustainable Growth Strategies' was niet toevallig het thema waar men mee aan de slag ging. Naast interessante sprekers als Jef Staes en Wouter Torfs, werd iedereen uitgenodigd om zijn of haar eigen mening en ervaring te delen tijdens Discovery Sessios in de vorm van o.a. een World Café, Brainstormsessie en Lego Serious Play. Dit zorgde telkens op een unieke manier voor nieuwe contacten, nieuwe inzichten en nieuwe prikkels.

Na 2 intensieve dagen gingen de deelnemers dan ook met meer dan voldoende input en een voldaan gevoel naar huis.